Loto & bingo

Kindlasti olete kuulnud Bingost, kusjuures juttu pole Šoti lastelaulust pärit sellenimelisest koerast. Bingo on mäng, kus iga mängija saab 5 x 5 kaardi, mis on numbrite ja tähtedega kaetud. Kaardi ülaosas on “B-I-N-G-O” ja iga ruut sisaldab kordumatut numbrit. Iga kord, kui loositakse numbri ja tähe paar ning need on mängija kaardil olemas, tehakse mängija kaardile vastavasse kasti märge. Igal ajal, kui mängija saab mõnes võimalikus suunas järjestikku viis sellist märget, saavad nad hüüda “BINGO” ja nad on mängu võitnud. Kahte samasugust bingo kaarti pole, kuid korraga võib bingo saada ka rohkem kui üks inimene.

1.
Boost Casino

100% boonus + 100 keerutust

Esimese sissemaksega: 100% boonus kuni 1000€ slotimängudes + 100 boonus keerutust

2.
Paf

Esimese sissemaksega 10€ pärisraha!

Mänguautomaadid, bingo, kasiino, loterii, spordiennustus ja pokker.

3.
Optibet

Kuni 1000€ tervitusboonust

Parim valik kasiinomänge Eestis

4.
TonyBet

Kuni 100€ deposiitboonus

Laadige alla ka uskumatult äge TonyBet mobiiliäpp.

5.
Nutz

Tasuta 200% boonus

Lõbu pole õnne küsimus. See on valik. See on suhtumine. Meie paneme all-in lõbu peale, iga päev.

Bingo loto jackpot

Erinevat tüüpi Loto ja Bingo mängud. Vahva mäng kõigile, paljude lisaloosimistega. Vali ise loto numbrid või lase seda teha arvutil. Bingo mängimiseks tee omale kasutajakonto, seejärel logi ennast sisse ja mine bingomängude lehele. Kõiki loto mänge saab mängida ka tasuta ehk demo režiimis. Lihtsalt vali piletid ja jäta need välja ostmata. Oota, kuni loto või bingo mäng pihta hakkab. Kõige populaarsem on Bingo Variant mäng, kus 75-palliga bingos on kaks jackpot’i, mis loositakse 47 ja 52 palli jooksul. Vali oma lemmik kasiino ja mäng ning lase loto-õnnel endale naeratada. Pane tähele, et kõige suuremad võidusummad on Bingo loto Jackpot mängudes.

jackpot

Internetis saab mängida erinevaid hasartmänge ning ükski neist pole tingimata parem kui teised. Lõppude lõpuks on sul vaja otsustada, millist sa enim naudid või milline neist on enim raha väärt. Mõnele meeldivad kasiinomängud, kui teised eelistavad spordile või hobuserallile panustamist. Pokker on väga populaarne, nagu on ka bingo. Kui sa tõesti ei tea, milline neist on sinu jaoks, võib neid kõiki proovida ja siis kogemuste põhjal otsustada.

Enamustel interneti kasiinodes on minimaalne sissemakse, mille sa pead mängimiseks saidile kandma. See on tavaliselt madal, umbes 5€, et sa ei peaks alguses liialt suure summaga riskeerima. Peale selle on aga kulutatav rahasumma viimaks sinu enda otsus. Lihtsalt veendu, et sa kunagi ei riskiks raha, mille kaotust sa ei saa endale lubada.