Online pokker

Pokker on pikka aega olnud väga populaarne kaardimäng, kuid selle populaarsus on 21. sajandil plahvatuslikult kasvanud. Selle populaarsuse kasv tuleneb ilmselt osaliselt sellest, et on võimalik internetis mängida. Esimesed pokkerisaidid hakkasid internetti ilmuma paar aastakümmet tagasi ja nüüd on raske kujutada ette aega enne neid. Tänapäeval õpivad paljud inimesed mänge internetis ja tegelikult on palju mängijaid, kes ongi neid vaid internetis mänginud.

1.
Nutz

Tasuta 200% boonus

Lõbu pole õnne küsimus. See on valik. See on suhtumine. Meie paneme all-in lõbu peale, iga päev.

2.
Boost Casino

100% boonus + 100 keerutust

Esimese sissemaksega: 100% boonus kuni 1000€ slotimängudes + 100 boonus keerutust

3.
Paf

Esimese sissemaksega 10€ pärisraha!

Mänguautomaadid, bingo, kasiino, loterii, spordiennustus ja pokker.

4.
Optibet

Kuni 1000€ tervitusboonust

Parim valik kasiinomänge Eestis

5.
TonyBet

Kuni 100€ deposiitboonus

Laadige alla ka uskumatult äge TonyBet mobiiliäpp.

Pokker

Pokker on kaardimäng, mille eesmärk on võita pank või vastane tugevaima kombinatsiooniga või vastased mängust välja bluffides. Pokker on üks kõige levinumaid hasartmänge (Wikipedia). Mis võiks olla veel mõnusam, kui otse kodust endale natuke pokkeri mängimist lubada. Mängimine on väga lihtne, vali endale boonus, registreeri konto, logi sisse ja hakka mängima. Vali omale ka omale stardiboonus mis võib olla kuno 500 eurot.

Pokkeri teeb ligitõmbavaks eelkõige see, et piisavate oskustega on võimalik sellega raha teenida. Pokkeri reeglid on lihtsalt. Selles on oma roll ka juhusel, kuid piisavate oskustega ei pea võitmiseks vaid sellest sõltuma. Kui sa oled oma vastastest parem, siis õnn pole pikas perspektiivis oluline. See eristab pokkerit teistest hasartmängudest, kus sa oled täiesti õnnest sõltuv.

Pokkeri mängimine internetis

Pokkerit mängitakse pokkeritubades kasiinodes ja internetis (online) üle kogu maailma. Mängi kõikjal ja millal ise soovid. Pokkeri lauad on saadaval nii PC kui Mac arvutites, browserites (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari jt), mobiiltelefonides kui ka tahvelarvutites. Tuhanded uuedmängud, rahalauad, freeroll ja turniirid iga minut. Kodulehel on võimalik tutvuda tasuta Pokkeri mängu strateegiatega. Põhitõed ja nipid juba kogenud mängijatelt. Huvitavad õppevideod ja õppematerjalid.

Pokker ja kasiinod mobiilis

Paljud mängijad mängivad kasiinomänge mobiiliseadmetes, mistõttu on suurepärane uudis, et paljud saidid on teinud oma mängud ka mobiilirakendustes (iOS ja Android) saadavateks. Tänu kiirele internetiühendusele ja nutitelefonides ja tahvelarvutites olevale uudsele tehnoloogiale, saab mänge voogedastada sama kvaliteediga, mis suurema arvutiga.