Unibet

Unibeti konto avamine on imelihtne – kliki “Registreeru” ja järgi juhiseid. Mõne minutiga oled valmis mängima tõelise raha peale. Mis võiks olla veel mõnusam, kui otse kodust endale natuke mängimist ja võite lubada. Unibet Kasiinos, Live Kasiinos ja Pokkeri mängimiseks pead olema vähemalt 21-aastane. Ära unusta kasutada ka boonuskoodi!

Soovita sõbrale ja teeni kuni 1500€
Unibet pakub harukordset võimalust kutsuda oma sõbrad Unibetti mängima. Iga sõbra eest on sul võimalik teenida 50€ päris raha. Selleks tuleb sul Unibeti konto luua ja sealt “Unibeti Soovita Sõbrale Programm” aktiveerida. Kutsed on võimalik saata sõpradele e-maili teel. Lisaks saab sinu sõber esimesele sissemaksele 100% juurde. NB! Kutsuda saab kokku 30 sõpra (50€x20=1500€).
Loe lähemalt…

Unibet spordiennustus

Sporditulemuste ennustamine Unibetis on lihtne ja kiire. Võimalik on teha ennustusi suurele hulgale erinevatele spordiüritustele. Vali spordiala, millele soovid ennustuse teha ja näed erinevaid ennustusvõimalusi. Koefitsientidele klõpsates saad lisada sündmusi oma ennustussedelile. Kui soovid luua kombinatsiooniennustust, klõpsa lihtsalt teiste ennustuste koefitsientidele. Spordiennustuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

Kasiino

Unibet kasiino lehtedel on rikkalik mängude valik. Enne päris raha eest mängima hakkamist saab neid ka tasuta proovida. Ei pea midagi alla laadima – mäng on sinust vaid hiireklõpsu kaugusel.

Live kasiino

Mängi Blackjack’i, Rulett’i, Baccarat’ reaalajas päris Unibet diileriga. Vaata, kuidas diiler jagab kaarte ja keerutab ratast. Kõik toimub kaamerate vaateväljas ning diileriga on võimalik suhelda kasutades chati. Mängu allalaadimine pole vajalik, mängimist saad alustada kohe, kui oled teinud panuse.

Pokker

Unibet pokker on eraldi pokkeritarkvara. Mängid ainult teiste Unibeti mängijate vastu. Cash game´id ja turniirid toimuvad igal ajal, alusta mängimist juba täna ja koge unustamatut elamust. Pokkerit saab mängida erinevate meetoditega: arvutis, mobiilis või tahvelarvutis. Toimuvad erinevad pokkeriturniirid: freezout, multi-buy, freeroll, GTD, sattelites, Bounty Tournament ja PLO turniirid. Iga päev toimuvad mitmed täiesti tasuta freeroll turniirid. Toimuvad ka ülekanded Twitch´is

Kasiino mobiilis

Unibeti spordiennustuse, kasiino ja pokkeri koduleht on mugavalt kohandatud ka mobiilis kasutamiseks. Soovi korral on võimalik kasutada ka eraldi spordiennustamiseks Unibet Sports Betting või pokkeri mängimiseks Unibet Pokker.

Boonused

Unibet kasiino tervitusboonused, spordiennustuste, kasiino, Bingo ja pokkeri pakkumised:

  • Esimene mobiilil tehtud ennustus 10€ ulatuses riskivaba!
  • 50€ sissemakseboonus + 10€ riskivabalt + tasuta spinni
  • Pokkeriks 10€ + 200€ + 2€ Unibet Open sateliidipilet
  • Kasiinos 100€ boonust + 5 tasuta keerutust

Kasiino 100€ sissemakseboonus

Mängi